Навчання українських протезистів в Німеччині Укрінформ Укрінформ

 ›   ›  Навчання українських протезистів в Німеччині Укрінформ Укрінформ

https://youtu.be/ibDU1ByY4Qs
Опубліковано 18 вер. 2015 р.

Київ. Укрінформ. 18 вересня об 11.00 відбулась прес-конференція з нагоди початку навчання українських протезистів передовим технологіям складного протезування на базі профільного підприємства Touch Bionics в Німеччині. Організатори: Група STALMED, Протезно-ортопедичний центр Реабілітація, ГО «Підмога.інфо».

Спікери: Валентин Скібко, Директор українського підрозділу групи STALMED; Ірина Косандяк, Директор Протезно-ортопедичного центру Реабілітація, м. Львів; Олексій Краснощоков, Голова Ради ГО «Підмога.інфо», Голова Експертної групи з питань протезування Громадської Ради при Фонді соціального захисту інвалідів; Роман Дзівінський, волонтер, поранений при подіях на майдані.

Коротко. Через складну ситуацію в нашій країні є багато людей, які постраждали під час бойових дій і втратили кінцівки. Складне протезування в Україні не проводиться через брак технологій та досвіду. Як наслідок, державний бюджет витрачає до 2 млн. гривень на протезування одного ветерана АТО за кордоном. Окрім того, протезування за межами нашої країни призводить до проблем з подальшим обслуговуванням протезу, що несе додаткові матеріальні витрати для відпротезованої людини.

Запровадження практики складного протезування біонічними протезами в Україні, без потреби для пацієнтів виїжджати за межи нашої країни, є дуже важливим для розвитку національної протезної галузі. За підтримки групи STALMED, що є офіційним дистриб’ютором світового виробника Touch Bionics в Україні, декілька українських фахівців, а також протезист будуть відправлені в Німеччину для отримання цінного досвіду протезування складних біонічних рук.


Адрес:

ул. Казимира Малевича, 31, г. Киев, Украина, 03680

office@stalmed.com

Телефоны:
Бионические протезы в Украине
+38 (044) 451-50-52